Дівчат з інвалідністю навчали техніки макіяжу

Дівчат з інвалідністю навчали техніки макіяжу. івано-франківськ, майстер-клас, макияж, навчання, інвалідність, person, clothing, indoor, human face, woman, group, man, people, smile, table. A group of people sitting at a table

Техніку професійного макіяжу – дівчатам з інвалідністю

В Івано-Франківському кафе-кондитерській “Делікація” відбулося навчання техніки професійного макіяжу для дівчат з інвалідністю. Його організував благодійний фонд “Хребет”. Майстер-клас провела професійний візажист Оксана Мухіна.

На знімках:

Дівчат з інвалідністю навчали техніки макіяжу. івано-франківськ, майстер-клас, макияж, навчання, інвалідністьМайстер-клас проводить візажист Оксана Мухіна.

Дівчат з інвалідністю навчали техніки макіяжу. івано-франківськ, майстер-клас, макияж, навчання, інвалідністьХристина Сирова задоволена заходом.

Спеціаліст викладала не тільки теорію, а й на практиці продемонструвала, як використовувати косметику. Її вона надала особисто. А також подарувала кожній учасниці занять книгу Мері Кей Еш “Мрії здійснюються”.

“Це було прекрасно, – не приховує емоцій учасниця благодійного фонду Христина Сирова. – Ми отримали чудовий досвід, а ще подарунки. Власники закладу “Делікація” не лише виділили приміщення для майстер-класу, а й пригостили нас смачними десертами. Приємно, що подбали про людей з обмеженими фізичними можливостями. Тут також є пандус та доступні гігієнічні умови. Персонал ставився до нас привітно, і наші дівчата почувалися святково”.

Людмила Стражник

Фото надано БФ “Хребет”

Івано-Франківська область

Голос України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*