«Соціальне таксі» для осіб з інвалідністю

«Соціальне таксі» для осіб з інвалідністю. авдіївка, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність, design, graphic, abstract, cartoon, clipart, screenshot, logo, poster, typography, illustration. A drawing of a cartoon character

«Соціальне таксі» для осіб з інвалідністю. авдіївка, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідністьЗ метою забезпечення реалізації завдань соціальної політики у сфері соціальної допомоги, на виконання ст. 28 ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» в м. Авдіївка розпочинає свою роботу «Соціальне таксі». Транспортну соціальну послугу запроваджено на базі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.

‘БЕЗКОШТОВНО транспортною соціальною послугою можуть скористатися:

– особи з І та ІІ групою інвалідності та діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату та зареєстровані у м. Авдіївка (в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);

– особи похилого віку, які за станом здоров`я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів. Та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Перевезення вищезазначених категорій громадян здійснюється до таких соціально значущих об`єктів інфраструктури:

– установи соціального захисту та соціального обслуговування населення;

– заклади охорони здоров`я.

Для замовлення транспортної соціальної послуги та отримання детальнішої інформації телефонуйте за номером:

095-361-99-06

(з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00, п`ятниця з 8-00 до 16-45),

або звертайтеся до територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг за адресою: м. Авдіївка, вул. Менделеєва,6, 2-поверх, каб. №17 (будівля ЗОШ №5).

Територіальний центр
соціального обслуговування

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*