Безкоштовні семінари: регулювання соціально-трудових відносин з особами, що мають групу інвалідності

Безкоштовні семінари: регулювання соціально-трудових відносин з особами, що мають групу інвалідності. миколаїв, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, table, human face, clothing, group, people, furniture. A group of people sitting at a table

Безкоштовні семінари: регулювання соціально-трудових відносин з особами, що мають групу інвалідності. миколаїв, працевлаштування, семінар, центр зайнятості, інвалідність

Черговий інформаційний захід, присвячений трудовим правам осіб з інвалідністю відбувся за участю посадових осіб управління Держпраці у Миколаївській області відбувся в Миколаївському міському центрі зайнятості (відділ Інгульського району).

З доповіддю до осіб, які знаходяться у пошуках роботи, виступила головний державний інспектор Управління Держпраці у Миколаївській області Наталя Молочко.

Посадовець визначила присутнім особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та пільги передбачені чинним законодавством щодо надання щорічної відпустки та відпустки без збереження заробітної плати. Вона підкреслила, що особи з інвалідністю – потенціальні працівники, які відповідально ставляться до виконання трудових обов’язків та, у свою чергу, очікують дотримання своїх трудових прав.

Присутні висловили думку, що роботодавець, хоча й відчуває потребу у працівниках, має певні забобони та упередження щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Нібито такі працівники зловживають перебуванням на лікарняному листку.

Учасники заходу дійшли згоди стосовно хибності побоювань роботодавця. Адже кожна особа має свої переваги та недоліки. Роботодавець та наймані працівники завжди можуть дійти згоди щодо встановлення скороченого робочого дня або тижня, реалізації права на отримання додаткових днів відпустки, що дасть можливість розпланувати діяльність таким чином, щоб отримати гарні результати господарської діяльності та надати можливість працівникам з інвалідністю приділити увагу здоров’ю.

Управління Держпраці у Миколаївській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*