Спеціальний тротуар для слабозорих людей облаштовують на вул. Терешкової в Одесі (ФОТО)

Спеціальний тротуар для слабозорих людей облаштовують на вул. Терешкової в Одесі (ФОТО). тактильна плитка

В Одесі продовжуються роботи з пристосування об’єктів міської інфраструктури до потреб людей з обмеженими можливостями.

Так, у травні 2016 року управління дорожнього господарства провело капремонт внутрішньоквартального проїзду поруч зі спеціалізованою школою-інтернатом на вул. Терешкової, 25-А. Також цього року працівниками КП «СМЕП» було проведено реконструкцію та рихтувальні роботи пішохідної огорожі для поліпшення і безпечного руху дітей з обмеженими можливостями.

На сьогодні управлінням дорожнього господарства Одеської міськради проводяться роботи з капітального ремонту тротуару по непарній стороні вул. Валентини Терешкової (на ділянці від вул. Гайдара до будинку № 25 на вул. Валентини Терешкової). У мікрорайоні, де проводяться роботи, розташована не тільки спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №93 і-ІІІ ступенів корекційного та реабілітаційного напряму для слабозорих дітей, але й Одеський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Поява тактильної плитки на тротуарі допоможе одеситам з порушеннями зору легше орієнтуватися в просторі.

Наразі в повному обсязі виконані роботи з влаштування тротуарів: укладена тротуарна і тактильна плитка, встановлений бортовий камінь, проводиться встановлення перильної огорожі.

Всі роботи планується завершити до середини листопада. Курує даний вид робіт віце-мер В’ячеслав Шандрик.

Довідка:

Тактильна плитка є важливим інструментом забезпечення безпечного пересування маломобільних груп населення, зокрема сліпих людей, на вулицях і в приміщеннях. Сліпа людина, отримуючи тактильний сигнал про зміну структури поверхні тротуару або підлогового покриття, відповідно орієнтується в просторі – очікує на дозволяючий сигнал світлофора на переході або готується до спуску, підйому сходами. Плитка з так званими тактильними рифами (смугами) служить для індикації напрямку руху. Тактильні напрямні доріжки викладають за маршрутом руху, покажчиками повороту є тактильна плитка з діагональними смугами.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*