Тернопіль роблять зручнішим для мешканців (ФОТО)

Тернопіль роблять зручнішим для мешканців (ФОТО). тернопіль, доступність, пониження, пішохідний перехід, тротуар

Тернопіль роблять зручнішим для мешканців. тернопіль, доступність, пониження, пішохідний перехід, тротуар

Ініціатива міської влади у Тернополі щодо пониження тротуарів навколо пішохідних переходів – це крок у напрямку поліпшення доступності міста для всіх мешканців. Особливу увагу приділяють людям з обмеженими можливостями, мамам з дитячими візочками та літньому населенню, інформує «TeNews».

Облаштування таких тротуарів сприятиме створенню безпечніших умов для пересування по місту. Цей захід не лише полегшить життя маломобільним групам населення, а й зробить Тернопіль більш дружнім та комфортним місцем для всіх його мешканців.

Завдяки таким ініціативам місто розвивається у напрямку більшої інклюзивності та соціальної відповідальності перед своїми громадянами, роблячи його більш доступним і зручним для всіх без винятку.

Робота по пониженню тротуарів у місцях пішохідних переходів у Тернополі триває. Нещодавно облаштувано тротуари та дорогу біля Тернопільської комунальної міської лікарні №2 на вулиці Академіка Андрія Сахарова. Тернополяни з інвалідністю, мами з дитячими візочками, городяни похилого віку можуть більш комфортно переходити дорогу, – повідомляє міський голова Тернополя Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*