У 70 житлових будинках Харкова встановлять з’їзди для інвалідів-візочників

У 70 житлових будинках Харкова встановлять з’їзди для інвалідів-візочників. харків, доступність, обмеженими можливостями, пандус, інвалід-візочник, stairs, ramp, stair, railing, porch, step. A man sitting on top of a wooden fence

У 70 житлових будинках Харкова встановлять з’їзди для інвалідів-візочників. харків, доступність, обмеженими можливостями, пандус, інвалід-візочник

У під’їздах житлових будинків Харкова в 2017 році планують встановити 97 з’їздів для людей, що пересуваються на інвалідних візках.

Про це 12 квітня на засіданні Комітету із забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, вже встановлений 61 з’їзд в 39-ти житлових будинках, що становить 55% запланованого обсягу робіт.

«Харків’яни, яким необхідно встановити пандуси перед входом в під’їзд і з’їзди всередині під’їздів, можуть звертатися до райадміністрацій або в Департамент житлового господарства. На підставі таких звернень ми вносимо корективи в плани робіт», – зазначив Роман Нехорошков.

Також на засіданні комітету обговорили необхідність зниження бордюру перед тротуарами біля під’їздів для зручного пересування людей з обмеженими можливостями.

«Ми розглянемо це питання спільно з Департаментом будівництва та дорожнього господарства», – підкреслив Роман Нехорошков.

Зазначимо, що торік у 117 житлових будинках встановили 225 з’їздів.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*