У Черкасах оголошується місячник моніторингу доступності громадського простору для людей з інвалідністю

У Черкасах оголошується місячник моніторингу доступності громадського простору для людей з інвалідністю. черкаси, доступність, засідання, моніторинг, інвалідність

У Черкасах оголошується місячник моніторингу доступності громадського простору для людей з інвалідністю. черкаси, доступність, засідання, моніторинг, інвалідність

Чергове засідання комітету доступності для осіб з інвалідністю, що діє при виконавчому комітеті Черкаської міської ради, під головуванням заступника міського голови Людмили Бордунос 21 лютого відбулось у залі засідань Черкаського міськвиконкому. До участі були запрошені представники громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю.

Як розповіла Людмила Бордунос, починаючи з березня у Черкасах оголошується місячник моніторингу доступності для маломобільних груп населення, зокрема, людей з інвалідністю. Мова йде про обстеження усіх загальних об’єктів закладів соціальної сфери, охорони здоров’я, культури, спорту, освіти та інших споруд міської інфраструктури, громадського транспорту тощо.

До активної участі у відповідному моніторингу запрошуються усі бажаючі. Головною задачею є перевірка на доступність для людей з інвалідністю зазначених об’єктів та інформування комісію для узагальнення відповідної інформації. Після цього – ініціювати на місцевому рівні вирішення цього питання.

Заступник голови місцевого комітету доступності для осіб з інвалідністю – керівник Черкаської обласної організації «Життя без бар’єрів» Леся Валяєва наголосила, що на сьогодні питання доступності громадських об’єктів для потреб людей з інвалідністю є вкрай актуальне. Адже усе це є важливими складовими життя таких осіб, які через необлаштовані пандуси, відсутності спеціальних поручнів та підйомників, занижених бордюрів тощо фактично позбавлені можливості вільно пересуватись містом та відвідувати місця загального користування.

– Всі ми живемо у цивілізованому світі з рівними правами абсолютно для всіх категорій населення. Тому маємо бути свідомими щодо потреб маломобільних груп, серед яких – люди з інвалідністю. Спільно громадськістю міста будуть обстежені наявні об’єкти міської інфраструктури стосовно дотримання відповідних норм та сформовано перелік тих, які потрібно допрацювати, – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном голови Черкаської обласної організації «Життя без бар’єрів» Леси Валяєвої (096) 320-10-35, а також надсилати пропозиції на електронну адресу: .

Черкаси – офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*