У Черкасах планують зробити інклюзивний парк (ФОТО)

У Черкасах планують зробити інклюзивний парк (ФОТО). черкаси, грант, універсальний дизайн, інвалідність, інклюзивний парк, tree, outdoor, flower, plant, screenshot, garden, bushes, surrounded. A close up of a flower garden

У Черкасах планують зробити інклюзивний парк. черкаси, грант, універсальний дизайн, інвалідність, інклюзивний парк

У Черкасах за дитячою лікарнею по вулиці Олени Теліги планують зведення парку для людей з інвалідністю. Для втілення цієї ідеї в реальність уже отримали грант на 600 тисяч гривень від Посольства Японії на придбання і встановлення спеціального обладнання для реабілітації, інформує «ІнфоМІСТ».

Про це повідомляє у Facebook черкаський депутат Олександр Згіблов.

Депутат пише, що у будинку навпроти проживає 70 людей з інвалідністю:

Жителі будинку самостійно ініціювали створення парку. Вони двічі подавали заявку на “Громадський бюджет”, але двічі їм відмовляли.

Зрештою, угоду з Посольством Японії вдалось підписати, і Черкаси отримають грант на придбання і встановлення спеціального обладнання для реабілітації.

А Леся Валяєва, керівниця ГО “Життя без бар’єрів”, уточнила, що парк буде доступний і для інших маломобільних груп населення:

В такому парку буде зручно і мамам з дітками, і людям поважного віку, і людям з будь-якою інвалідністю (чи то порушення зору, слуху чи опорно-рухового апарату та т.ін) і тим хто без порушень здоров’я чи інвалідності. Одним словом – намічається простір зручний для кожного з нас.

Фото із Facebook Олександр Згіблов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*