У Чорткові аптеки та торгові центри перевіряли на наявність і доступність пандусів (ФОТО)

У Чорткові аптеки та торгові центри перевіряли на наявність і доступність пандусів (ФОТО). чортків, доступність, пандус, інвалідність, інспекція, outdoor, person, clothing, wheel, bicycle, land vehicle, man, vehicle, tire, wheelchair. A group of people riding on the back of a bicycle

У Чорткові аптеки та торгові центри перевіряли на наявність і доступність пандусів. чортків, доступність, пандус, інвалідність, інспекція

Щоб проінспектувати, наскільки аптеки, торгові центри, а також заклади освіти доступні для маломобільних людей, тобто для осіб з інвалідністю, у Чорткові працювала відповідна комісія.

Члени комісії, а це працівники відділу державного архітектурно-будівельного контролю та відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради разом із жителем Чорткова на інвалідному візку Богданом Присяжним наочно проінспектували, наскільки можливо та комфортно дістатися до відповідних приміщень людям з інвалідністю.

Закладам, у котрих виявили порушення, залишали повідомлення щодо облаштування пандусів та кнопок виклику до норм чинного законодавства у двомісячний термін.

Усього за час інспекції обстежено 10 аптек, 9 торгових центрів, а також 8 об’єктів освіти.

Чортківська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*