На Митницькому пляжі облаштують зону для відпочинку людей з інвалідністю

На Митницькому пляжі облаштують зону для відпочинку людей з інвалідністю. черкаси, зона для відпочинку, облаштування, пляж, інвалідність, hand, finger

Черкаси. Цього року КП «Дирекція парків» на Митницькому пляжі облаштує зону для відпочинку людей з інвалідністю, інформує “Вичерпно”.

Кілька років тому на баланс підприємства передали 4 пляжі. Один із них – для людей з інвалідністю. Однак його так і не змогли запустити, адже в те місце по зливовій потрапляють нечистоти у воду. Зібрати увесь пакет документів для запуску його роботи не вдалося.

– Тому цього року ми на Митницькому пляжі вирішили облаштувати зону для людей із інвалідністю. Дерев’яні настили прокладемо до води, вбиральні, роздягалень, — говорить заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча в «Темі дня» на UA: Черкаси. – Це необхідно для того, аби люди в інвалідних колясках могли вільно рухатися по території пляжу. Нині ми вже встановили туалет для них. Також у планах до початку нового сезону придбати роздягальню. Зараз радимося, якою вона має бути.

Аліна Перевал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*