У Сарнах інвалідів безкоштовно довозитимуть до банків та держустанов

У Сарнах інвалідів безкоштовно довозитимуть до банків та держустанов. сарни, служба з перевезення, автотранспорт, допомога, інвалідність

У Сарнах інвалідів безкоштовно довозитимуть до банків та держустанов. сарни, служба з перевезення, автотранспорт, допомога, інвалідність

На базі Фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» Сарненської міської ради створена Служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно рухового апарату.

Програма ініційована з метою допомоги людям, які мають порушення опорно-рухового апарату, що не можуть самостійно пересуватися або пересуваються на візках, за допомогою милиць, палиць, ходунків.

Послуги служби надаються безкоштовно за рахунок коштів міського бюджету міста Сарни для осіб, які проживають на території м. Сарни (крім осіб, які користуються автотранспортом, виданим через органи соціального захисту та які мають власний автотранспорт).

Автотранспорт використовується для перевезення осіб, які мають порушення опорно-рухового апарату до комунальних підприємств, медичних, банківських установ, державних організацій, автовокзалів, залізничних вокзалів, до установ органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ соціального захисту, до відділень реабілітації, для участі в культурно-масових заходах.

Заявки для перевезень приймаються Службою від громадських організацій, осіб з інвалідністю та представників (батьків) дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату не пізніше, ніж за три дні до виїзду за визначеною в заявці адресою.

При знятті заявки попередити Службу не пізніше ніж за 24 години до виїзду автомобіля.

Заявки приймаються за телефонами – 068 917 42 46; 066 821 14 60.

«КРАПКА»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*