У Сянках на Львівщині обладнають залізничну станцію для людей з особливими потребами

У Сянках на Львівщині обладнають залізничну станцію для людей з особливими потребами. обладнають

_1_05_2_1405584_1фото googlemaps

На станції Сянки у Турківському районі на Львівщині обладнають залізничну станцію, пристосовану для зручності людей з особливими потребами. Станція розташована біля паралімпійської бази, повідомляє “Zaxid.net”.

До листопада 2017 року тут повністю оновлять будівлю, посадкові платформи та прилеглу територію. Станцію повністю обладнають для зручного користування маломобільними групами населення, повідомляє прес-центр «Львівської залізниці».

Також Львівська залізниця придбає для станції Сянки мобільну підйомну платформу, яка дасть можливість комфортно заходити і виходити із потяга людям на візках.

«Станція Сянки розташована на дільниці Львів-Ужгород, за 2 кілометри від паралімпійської бази. Ми проводимо роботи за всіма вимогами для комфорту пасажирів із інвалідністю: обладнуємо платформи з пониженням, передбачаємо місця для парковки, пандуси, підйомники, кімнати відпочинку, санвузли, таблички шрифтом Брайля», ― розповів в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник.

Зазначимо Сянки ― найбільш високогірна станція в Україні, розташована за 2 кілометри від села Яворів Турківського району, де відкрили унікальний для України Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів. Після окупації Криму база у Турківському районі залишилась єдиною, де спортсмени-паралімпійці мають можливість готуватись до змагань.

Орися Шиян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*