У ЗНЗ №2 встановлюють ігровий майданчик для дітей з особливими потребами

У ЗНЗ №2 встановлюють ігровий майданчик для дітей з особливими потребами. знз №2, олександрія, особливими освітніми потребами, проект, ігровий комплекс

У ЗНЗ №2 встановлюють ігровий майданчик для дітей з особливими потребами. знз №2, олександрія, особливими освітніми потребами, проект, ігровий комплексОлександрія. Спільним зусиллями влади міста та громадськості створюється безбар’єрне середовище для дітей з особливими потребами.

На території загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступеня ім.М.Горького встановлюється ігровий комплекс, пристосований для дітей з особливими потребами.

Даний проект реалізований благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» за клопотання міського голови С.Цапюка.

Територію закладу для розташування майданчика обрано не випадково, адже у цій школі навчаються 130 учнів з особливими освітніми потребами, 8 із яких порушенням опорно-рухового апарату.

Також на базі ЗНЗ №2 діє Інклюзивно-ресурсний центр, який надає реабілітаційні послуги для дітей з особливими освітніми потребами всього міста.

Ігровий комплекс, що включає в себе 6 елементів (ігровий комплекс «Фараон», 2 гойдалки, 2 гойдалки-балансира, пісочниця), зробить дозвілля дітей з особливими потребами більш комфортним, цікавим та змістовним.

Олександрійська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*