У Голосіївському районі відкрито новий інклюзивний майданчик для дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО)

У Голосіївському районі відкрито новий інклюзивний майданчик для дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО). київ, діти, завдання, особливими освітніми потребами, інклюзивний майданчик

У Голосіївському районі відкрито новий інклюзивний майданчик для дітей з особливими освітніми потребами. київ, діти, завдання, особливими освітніми потребами, інклюзивний майданчик

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою. Інклюзивного-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва реалізував омріяне завдання. На проспекті Академіка Глушкова, 41-Б відкрито новий дитячий інклюзивний майданчик для дітей з особливими освітніми потребами за принципом універсального просторового дизайну та розумного пристосування.

Чудове інклюзивне середовище для проведення інтерактивних ігор, розвивальних вправ, для підтримки психологічного стану, здоров’я, що зараз є вкрай важливим. Діти з користю проводять час на свіжому повітрі.

Лунає дитячий сміх і веселощі!

Бачити радість в очах дітей – насправді це те, заради чого варто жити й хочеться працювати фахівцям Центру!!!

Висловлюємо вдячність за підтримку, увагу, розуміння депутатові Київської міської ради Прокопіву Володимиру Володимировичу. Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю. Відмінний результат спільної роботи надовго порадує всіх нас.

За інформацією Управління освіти Голосіївської РДА

Голосіївська районна в м.Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*