Укрзалізниця вже спрямувала на інклюзивні приміські поїзди 158 млн грн

Укрзалізниця вже спрямувала на інклюзивні приміські поїзди 158 млн грн. доступ, модернізація, поїзд, укрзалізниця, інвалідність

Укрзалізниця модернізувала вже третій приміський поїзд та зробила його безбар’єрним. Ці поїзди пристосовані для подорожей маломобільних людей. На модернізацію зазначених інклюзивних поїздів Укрзалізниця направила 158 млн грн без ПДВ.

Наразі такий поїзд курсує на фастівському напрямку, який є одним із найбільш популярних. Ще два найближчим часом вийдуть на маршрути. Питання безбар’єрного доступу актуальне для Укрзалізниці, оскільки компанія є партнером відповідної програми Офісу першої леді Олени Зеленської. Наразі розробляється комплексна стратегія розбудови інклюзивних вокзальних комплексів, які будуть зручними для всіх груп маломобільних людей як з позиції навігації та логістики, так і з позиції сервісу та безпосередньо посадки у вагон.

Так, до кінця року Укрзалізниця планує модернізувати з урахування елементів безбар’єрності ще 4 поїзди. У подальшому темпи відновлення парку приміських поїздів планується нарощувати.

Зазначені поїзди мають вагони, обладнані для доступу людей з інвалідністю, встановлені пандуси, кнопки виклику поїзної бригади, а всі вказівники нанесені шрифтом Брайля. Замінено низку систем та деталей інтер’єру, встановлено кріплення для велосипедів.

Усі роботи з ремонту поїздів виконано на потужностях Укрзалізниці — на Київському електровагоноремонтному заводі.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*