Ужгородські заклади перевіряють на доступність для людей з обмеженими можливостями (ВІДЕО)

Ужгородські заклади перевіряють на доступність для людей з обмеженими можливостями (ВІДЕО). дмитро щебетюк, ужгород, доступність, обмеженими можливостями, інвалідність, person, indoor, clothing, door. A man standing in front of a door

Киянин Дмитро Щебетюк – співзасновник громадської ініціативи «Доступно. UA». Попри інвалідність, хлопець веде активний спосіб життя, займається спортом. Уже декілька років він випробовує Україну на доступність для людей з обмеженими можливостями. В Ужгороді з ревізією вже вдруге. Перевірили більше 15-ти закладів, громадських та спортивних установ. Лише 5 із них отримали наліпку «Рекомендую!», інформує Ужінформ.

Дмитро Щебетюк, співзасновник громадської ініціативи «Доступно.UA»

Дуже складно його назвати таким доступним. Гарне, але пересуватися тут важко. Де-не-де вже видно пониження якісь роблять. Але загалом складнувато пересуватись. Багато сходинок, особливо якщо говорити про заклади. З того, що ми помітили за минулу подорож, за кілька днів, то ми знайшли три заклади, в яких можна відносно зручно перекусити.

Перевіряє Дмитро заклади за кількома критеріями: вхід без високих підйомів, наявність пандусів, просторі ліфти та вбиральні, пристосовані для людей з особливими потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*