Відчуває хворобу на дотик: В Чернігові незрячий масажист ставить на ноги паралізованих пацієнтів (ВІДЕО)

Відчуває хворобу на дотик: В Чернігові незрячий масажист ставить на ноги паралізованих пацієнтів (ВІДЕО). максим нєгров, чернігів, масажист, незрячий, тактильна чутливість, person, man, wall, human face, indoor, green, clothing, human beard. A man in a green shirt

Відчуває хворобу на дотик: В Чернігові незрячий масажист ставить на ноги паралізованих пацієнтів. максим нєгров, чернігів, масажист, незрячий, тактильна чутливість

Він здатен відчувати хворобу на дотик та лікувати в суцільній темряві – у Чернігові незрячий масажист ставить на ноги паралізованих та пацієнтів після інсультів. До незрячого цілителя нині шикуються черги. Особистих прийомів він не веде, а працює в звичайній міській лікарні

Ось так по-філософськи стає до роботи п’ятдесяти дворічний Максим Нєгров. Зору у нього немає від народження. Спроби медиків допомогти чоловіку виявилися безсилими, тому він вирішив присвятити себе допомозі іншим. Закінчив курси медбратів та опанував масаж. І вже зо три десятки років працює у звичайній чернігівській лікарні.

“У нас вся нозологія що в лікарні – це і терапія, і реабілітація, це і паралізовані, і пацієнти після інсульту. А їх зараз у нас дуже велика кількість. Масаж можна класифікувати, як заміну руху”, – говорить масажист Максим Нєгров.

Наталю незрячий масажист у прямому сенсі поставив на ноги. Жінка після інсульту та операції на головному мозку протягом 2 місяців була прикута до ліжка. За 2 тижні після сеансів пацієнтка знов почала ходити та вчиться заново розмовляти.

Їй дуже добре гімнастика допомагає і масаж. Ми дуже задоволені, що ми сюди потрапила і хочемо сказати людям, щоб вони не опускали рук”, – говорить сестра пацієнтки Надія Берданська.

Відчуває хворобу на дотик: В Чернігові незрячий масажист ставить на ноги паралізованих пацієнтів. максим нєгров, чернігів, масажист, незрячий, тактильна чутливість

Щодня до рук масажиста потрапляють півтора десятка пацієнтів. В лікарні він орієнтується вільно, тож більшість процедур проводить не у власному кабінеті, а у палатах. Секрет своєї майстерності Максим Нєгров пояснює тактильною чутливістю, яка компенсує відсутність зору.

“Чуттєвість приходить з часом. Я думаю, якщо ви будете 30 років торкатись до людей, то вона з’явиться і у вас. Просто так професіоналами не стають”, – зазначив Максим Нєгров.

У реабілітаційному відділенні третьої чернігівській лікарні вже звикли до див, які робить масажист. Кажуть, фізіотерапія для їхніх пацієнтів – найперші ліки.

Допомагає Максим Нєгров і бійцям АТО після травм та поранень на сході. Часто, щоб повернути пацієнтів до активного життя, масажисту вистачає 20 сеансів.

Наталія Тягнирядно

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*