В області обстежено 997 об’єктів щодо забезпечення безбар’єрного доступу до них осіб з інвалідністю

В області обстежено 997 об’єктів щодо забезпечення безбар’єрного доступу до них осіб з інвалідністю. луганська область, доступність, моніторинг, нарада, інвалідність, person, group, clothing, people, indoor, woman, table, man, human face, computer. A group of people sitting at a table

В області обстежено 997 об’єктів щодо забезпечення безбар’єрного доступу до них осіб з інвалідністю. луганська область, доступність, моніторинг, нарада, інвалідністьЗа дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної обласної адміністрації Юрія Гарбуза 9 лютого його заступник Вадим Данієлян провів нараду щодо здійснення моніторингу стану забезпечення безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів області, які у першу чергу потребують обладнання засобами доступності.

За підсумками засідання колегії облдержадміністрації, що відбулася 30 листопада 2017 року, структурними підрозділами ОДА, органами влади на місцях виконані відповідні завдання. А саме: обстеження адміністративних будівель органів державного значення та місцевого самоврядування, соціального захисту населення, управлінь пенсійних фондів, закладів охорони здоров’я, освіти, залізничних вокзалів, автовокзалів і станцій, а також виборчих дільниць, багатоповерхових житлових будинків, де мешкають інваліди на візках, дорожньо-тротуарної мережі населених пунктів.

Заступник начальника управління – начальник відділу, в.о. начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Михайло Івасішин доповів, що на цей час в області обстежено 997 об’єктів. На кожний об’єкт складений паспорт доступності для осіб з інвалідністю до громадських будівель та визначено орієнтовну потребу в коштах для проведення робіт щодо забезпечення доступності.

Успішно з цим впоралися Кремінський, Біловодський, Новопськовський, Новоайдарський, Сватівський, Марківський та Троїцький райони.

«Ця справа складна і копітка, але дужа важлива. Тому слід починати вкрай необхідного та потрібного. Пропоную почати заміну тих пристроїв виклику, які вийшли з ладу, а також встановити поручні, де потрібно, спеціальні відображаючи стрічки та покажчики для осіб з інвалідністю», – зазначив Вадим Данієлян».

Також він надав доручення протягом десяти днів провести повний моніторинг об’єктів, які потребують обладнання засобами доступності у тих районах, де була надана часткова інформація.

«Коли буде зібрана повністю інформація, ми почнемо розробляти проект щодо забезпечення бар’єрного доступу осіб з інвалідність та закласти його в програму Державного фонду регіонального розвитку на наступний рік», – наприкінці наради підсумував заступник голови.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*