Відбулося чергове засідання міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (ФОТО)

Відбулося чергове засідання міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (ФОТО). миколаїв, доступність, засідання, інвалід, інвалідність, person, wall, man, human face, clothing, watch, people. A group of people sitting at a table

Відбулося чергове засідання міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. миколаїв, доступність, засідання, інвалід, інвалідність

Миколаїв. Про першочергові цілі щодо подальшого виконання державної програми створення доступного середовища у місті йшла мова на черговому засіданні міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Заступник міського голови Мкртчян М.С. надав слово директору департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренку С.М., який охарактеризував стан виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та діяльності комітету по координації всіх гілок влади та громадськості в цьому питанні.

Він навів цифри: на даний час у Миколаєві проживає 26552 особи з інвалідністю, з них 710 осіб пересуваються на візках. Виконання робіт по створеному реєстру об’єктів соціальної інфраструктури контролюється та регулярно оновлюється.

Доповідачі – керівники управлінь освіти, охорони здоров’я, з питань культури та охорони культурної спадщини, у справах фізичної культури та спорту відзвітували про проведені роботи, а найголовніше, представили плани першочергових заходів щодо покращення умов доступності для людей з інвалідністю на підпорядкованих об’єктах, на яких зосереджена увага на теперішній час.

За участю представників громадських об’єднань осіб з інвалідністю Долгих О.О., Виноградової О.О. були обговорені питання комунікації громадськості та міської влади щодо подальшої роботи в цьому напрямку. Зазначено, що необхідно активізувати проведення робіт по облаштуванню нульових сходових маршів допоміжними засобами в середині під’їздів багатоквартирних житлових будинків, обладнанню доступного середовища на території КП «Миколаївський зоопарк» та транспортної інфраструктури і вуличної мережі.

Департамент праці та соціального захисту населення міської ради

Миколаївська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*