Як люди з обмеженими можливостями пристосовуються до інфраструктури Рівного? (ВІДЕО)

Як люди з обмеженими можливостями пристосовуються до інфраструктури Рівного? (ВІДЕО). рівне, обмеженими можливостями, інвалідність, інфраструктура, building, snow, clothing, person, jacket, footwear, human face, smile, furniture. A person sitting on a bench in front of a building

Пристосуватися в неналежних для цього умовах змушені люди з обмеженими можливостями. Не секрет, що більшість людей з інвалідністю стараються без підстави не виходити з дому адже інфраструктура українських міст для них майже не пристосована. Така ж ситуацію і у Рівному. Щоправда, деякі з таких людей просто змушені долати важкі дистанції щоб добиратися до лікарень.

Як це дійсно відбувається дивіться у спецрепортажі наших журналістів:

Анастасія Кучеренко, Роман Мельничук

Телеканал «Рівне 1»

Одна репліка к “Як люди з обмеженими можливостями пристосовуються до інфраструктури Рівного? (ВІДЕО)”

  1. Лидія :

    Була свідком, як у Рівному на розі вулиць Орлова та (нині) Максима Березовського у 2012 році робочі викорчовували бетонні бордюри, які були встановлені (плавно спущені) врівень з дорогою для спуску візочків і … піднімали їх на рівень усього бордюру! На мій гнівний подив, що відбувається несусвітня дурість – робітник відповів, що йому байдуже, бо необхідно виконати наказ начальника якоїсь то дорожньої дільниці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*