Жодна з громадських вбиралень у Чернівцях не є доступною для людей з інвалідністю

Жодна з громадських вбиралень у Чернівцях не є доступною для людей з інвалідністю. чернівці, вбиральня, моніторинг, петиция, інвалідність

Жодна з громадських вбиралень у Чернівцях не є доступною для людей з інвалідністю. чернівці, вбиральня, моніторинг, петиция, інвалідністьФото ілюстративне з відкритих джерел

Вбиральні розташовані у підвальних приміщеннях.

Любов Свіріденко, радниця міського голови Чернівців з питань доступності та соціальної політики, разом з журналістами провела моніторинг усіх громадських вбиралень у Чернівцях та переконалася, що жодна з них не є доступною для людей з інвалідністю. Про це вона розповіла у програмі Суть Речей на Радіо 10.

“Вбиральні розташовані у підвальних приміщеннях, у приватному секторі і, звичайно, для людей з інвалідністю вони не є доступними. Я створила електронну петицію на сайті міської ради про облаштування модульних вбиралень у місті Чернівцях. Чому саме модульних, тому що у такій вбиральні є умивальник, повивальний столик, на випадок якщо мамі потрібно переодягнути дитину, людина на інвалідному візку може туди потрапити, люди з вадами зору”, – каже Любов Свіріденко.

Петиція про облаштування у Чернівцях модульних вбиралень набрала необхідну кількість голосів та була розглянута на сесії міської ради.

“Є відповідне рішення, що для початку потрібно було закупити дві модульні вбиральні та встановити їх на центральних площах міста, де відбуваються масові заходи та є скупчення людей. На сьогоднішній день це питання ще не вирішене. Ми піднімали його на засіданнях комітету доступності, чому вбиральні досі не облаштували. У відповідь посилаються на відсутність коштів, але якщо ми цього хочемо, ми цього доб’ємося”, – Любов Свіріденко.

«АСС»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*