На семінарі в Калуші розвінчували міфи про людей з інвалідністю

На семінарі в Калуші розвінчували міфи про людей з інвалідністю. калуш, дискримінація, семінар, тренинг, інвалідність

На семінарі в Калуші розвінчували міфи про людей з інвалідністю. калуш, дискримінація, семінар, тренинг, інвалідність

27 грудня у залі Калуського районного Будинку культури відбувся тренінг на тему «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». В обговоренні важливих соціальних питань взяли участь представники влади, медзакладів, освіти, соціальних служб.

Команда спікерів громадської організації «СЛІД» розповіла про бар’єри, стереотипи та міфи, з якими стикають люди з інвалідністю.

Метою цього проекту є подолання дискримінації за ознакою інвалідність через представлення законодавчої бази стосовно прав людей з інвалідністю, висвітлення проблеми архітектурної, транспортної та інформаційної доступності для маломобільної групи мешканців області, надання рекомендацій стосовно толерантного ставлення, етики спілкування та супроводу людей з інвалідністю.

Жваве обговорення викликали питання реалізації державної політики на місцях щодо вирішення проблем безбар’єрності та доступності будівель та об’єктів інфраструктури для людей з інвалідністю.

Всі учасники підтримали думку, що ставлення суспільства до людей з інвалідністю, людей похилого віку, людей, які потрапили в складну ситуацію, на сьогодні потребує найширшого висвітлення.

На семінарі зазначалося, що наразі існує потреба тісної співпраці влади з громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Такі заходи позитивно впливають на життя людей, адже вони об’єднують зусилля тих організацій, які допомагають особам з інвалідністю. І лише спільною працею можна вирішити їх проблеми.

Схожі зустрічі проведено в інших районах нашої області.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*