Зручно — для маломобільних: як розвиває безбар’єрність Луганщина (ВІДЕО)

Зручно — для маломобільних: як розвиває безбар’єрність Луганщина (ВІДЕО). луганщина, вагон, залізничний вокзал, підіймач, інвалідність

Зручно — для маломобільних: як розвиває безбар’єрність Луганщина. луганщина, вагон, залізничний вокзал, підіймач, інвалідністьПандус на станції Попасна. Фото: loga.gov.ua

Сучасні платформи для пасажирів на інвалідних візках встановлюють на залізничних станціях в Луганській області. В регіоні відновили практично всі відділення екстреної медичної допомоги, інформує “Дом“.

Спеціальні підіймачі вже використовують на залізничному вокзалі Попасної для посадки у вагони людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Незабаром такі платформи з’являться в Лисичанську, Рубіжному, Сватовому, Кремінній та Старобільську. Загалом на Луганщині придбали шість підйомних систем.

“Система рухається у вертикальному напрямку. Людина на візку самостійно по пандусу в’їжджає на майданчик платформи. Ця платформа підіймається до рівня вагона, відкидається пандус в вагон й людина самостійно в’їжджає в вагон”, — розповіла начальник вокзалу станції Попасна Світлана Кравцова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*