“Краса без обмежень”: у Кіровограді провели конкурс на візках

1 20 1 1160e730c62f88387132c0a89d1d2e05 2. краса без обмежень

1 20 1 1160e730c62f88387132c0a89d1d2e05 1VI Всеукраїнський конкурс краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень», цьогоріч відбувся в Кіровограді. Раніше цей захід проводився у Донецьку та через складну ситуацію на сході України, оргкомітет переніс проведення конкурсу в наше рідне місто.

Відважні дівчата з усієї України взяли участь в конкурсі та продемонстрували свою особливість та рівноправність в порівняні з іншими конкурсами краси. «Краса без обмежень» дає можливість творчо та індивідуально самореалізуватися дівчатам в соціумі та відчувати себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Головною метою конкурсу – є залучення молоді з обмеженнями, до культурних та духовних цінностей. А також продемонструвати суспільству, що вони мають сили, здібності та талант до творчих та ділових звершень в майбутньому.

Вісім неймовірних дівчат продемонстрували свою красу, чарівність, жваво рухались під час хореографічних номерів. Учасниць конкурсу та глядачів розважали хореографічні ансамблі драйвовими танцями, а музичними композиціями – вокальні ансамблі.

Жодна учасниця не була обділена увагою, а тому для кожної було визначено певну номінацію. Номінацію «Міс Гламур» отримала Інна Верот, «Міс Шарм» – Віталія Масній, «Міс Грація» – Христина Серова, «Міс Елегантність» – Марія Податель, дівчат привітали грамотами, квітами та подарунками від організаторів та партнерів.

Політична партія «Рідне місто» сприяла та допомагала в організації конкурсу не лише, як партнер, а як і активний глядач, адже, на захід прийшли всі разом, а саме: Олександр Шамардін з дружиною Катериною, Андрій Максюта, Валерій Шутка та Геннадій Осетров, який щиро привітав спеціальним подарунком Олену Олійник із здобутою номінацією «Міс Індивідуальність».

«У цьому конкурсі апріорі немає переможців і те, що дівчата з’явилися на подіумі, вже перемога для них!» – відмітив Олександр Шамардін.

Головну корону, Першу та Другу віце-міс конкурсу «Краса без обмежень» вручала та оголошувала переможниця V Всеукраїнського конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень» – Олена Онищук. Першою віце-міс стала Інна Верот, другою віце-міс стала Каріна Погосян, а головну корону конкурсу краси отримала львів’янка Каріна Орбитян.

Всі учасниці мають силу та мужність, вони яскраво продемонстрували свою особливість та неповторність. «Краса без обмежень» дійсно не має рамок та кордонів.

Марина Кісільова

“Рідний Кіровоград” +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*