До Варшави прибудуть найпрекрасніші жінки світу

До Варшави прибудуть найпрекрасніші жінки світу. варшава, міс світу на візку, жінка, учасниця, інвалідне крісло, person, fashion accessory, necklace, woman, outdoor, wearing, earrings, fashion, jewelry, jewellery. A woman wearing a hat and sunglasses

У вересні в польській столиці пройде конкурс Міс Світу на візку

До Варшави прибудуть найпрекрасніші жінки світу. варшава, міс світу на візку, жінка, учасниця, інвалідне кріслоestall/pixabay.com

Наприкінці вересня до Варшави приїдуть найпрекрасніші жінки світу, які переміщаються на інвалідних кріслах.

До 20 серпня триває набір учасниць конкурсу Міс Світу на візку. Участь у заході візьме 25 фіналісток із 25 країн. Як наголошує Бартош Мільчарчик зі столичної ратуші, конкурс має посприяти тому, щоб змінився спосіб сприйняття неповносправних жінок:

«Нам залежить на тому, щоб серед мешканців столиці будувати таку позицію, що ці люди також можуть здійснювати свої мрії та досягати визначених цілей, оскільки вони, крім того, що користуються допомогою інвалідного візка, нічим іншим не відрізняються» – зазначає представник міської влади.

Над Віслою конкурс Міс Польщі на візку відбувається вже кілька років, натомість уперше подія проходитиме на міжнародному рівні.

IAR/Л.І.

Польське Радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*