Проект сумського «Фенікса» переміг у Всеукраїнському конкурсі (ВІДЕО)

Проект сумського «Фенікса» переміг у Всеукраїнському конкурсі (ВІДЕО). суми, соціальний проект, спортивний клуб інвалідів фенікс, інвалідність, інтеграція, person, clothing, screenshot, suit, man, set. A group of people standing in front of a television

Соціальний проект сумського спортивного клубу для людей з інвалідністю «Фенікс» переміг в одній з номінацій всеукраїнського конкурсу «Social Project Awards».

Сумський проект «Не бійся жити» переміг у наймасовішій номінації «Спорт/ здоровий спосіб життя». Його в Одесі відзначили, як кращий, серед 52-х претендентів.

Олександр Грінка, керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс», говорить: «Він спрямований на інтеграцію людей з інвалідністю, на повноцінне життя. Насамперед через туризм, через активне життя і спорт. Це походи в гори, це літні табори, байдаркові сплави, це активне фізичне дозвілля, деколи екстремальне, який піде тільки на користь всім нас. Цей екстрим спонукає людей трошки по-іншому переосмислити життя».

Переможців обирали у два етапи. Спочатку онлайн голосування, потім – оцінки журі.

«Було дуже багато проектів, які дуже добре відобразили проблему, яку вони бачили. На жаль не всі, показали вирішення проблеми. І весь шлях від початку й до кінця, не ідеальний, – говорить член журі Даріус Дамаускас.

Загалом на конкурс надійшло майже шістсот ініціатив – на 10 різних соціальних тем.

Артем Рудомьоткін, організатор конкурсу, каже: «У країні існує дуже багато різних соціальних проектів. Вирішується багато проблем, але про цих людей ніхто не знає. І ми спеціально зробили цей конкурс, щоб показати, що ці люди є, їх багато».

Над сумським проектом його ідейники та втілювачі працювали близько одинадцяти років, розвиваючи спорт та активний спосіб життя.

Олександр Грінка, керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс», говорить: «Люди з інвалідністю це люди навпаки з необмеженими можливостями. Тому, саме ми не боїмося жити й впевнено рухаймося вперед. Дуже у багатьох серйозні захворювання, серйозні хвороби, інвалідність, хтось на візках, хтось на милицях, але якщо хтось сідає з інвалідного візка на байдарку, то у нього вже по-іншому переосмислюється життя».

UA:СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*