Сонячна 13-річна вінничанка перемогла у міжнародному конкурсі краси (ФОТО)

Сонячна 13-річна вінничанка перемогла у міжнародному конкурсі краси (ФОТО). interbrilliant world spring 2019, марія гнатик, відзнака, перемога, синдром дауна, person, human face, clothing, fashion accessory, girl, face, smile, toddler, child. A person posing for the camera

Сонячна 13-річна вінничанка перемогла у міжнародному конкурсі краси. interbrilliant world spring 2019, марія гнатик, відзнака, перемога, синдром дауна

13-річна вінничанка Марія Гнатик перемогла у титулованому міжнародному дитячому конкурсі краси INTERBRILLIANT WORLD Spring 2019. Той пройшов у Чехії. Вперше Україну представила дівчинка із синдромом Дауна.

«Донка абсолютний переможець у номінації «Топ-модель», категорії зірка, яка сходить серед дітей 13-15 років, які не мають досвіду в участі у конкурсах краси. Ще Марійка отримала відзнаку за конкурс «Талант». За танець, який виконала. Ще додатково судді дали ще одну відзнаку за рок-образ у конкурсі «Кіт у мішку». Коли учасник сам собі обирає образ. Наша ідея отримала відзнаку судійських симпатій», – розповідає Вiнниця.info мати Татяна Гнатик.

Цьогорічний конкурс десятий за рахунком. Проте, як зауважує Гнатик, у ньому вперше взяла участь дитина із синдромом Дауна.

«Маша перша, яка не посоромилась, не злякалась. І перемогла. І це знаково ще більше, адже це Україна. Що нашу країну відзначили на такому високому рівні. А донька відстояла гордість держави, де живе. Обійшла Росію, яка зайняла друге місце», – посміхається Тетяна.

Жінка каже, що при бажанні, дочка продовжить кар’єру моделі.

«Марія любить сцену та виступати на ній. Близько десятка разів була запрошена на модельні покази у різних містах України. Якщо кудись ще запросять, по можливості, то поїдемо. А загалом, доня дуже зраділа перемозі. З ранку у рюкзак склала свої корони, пішла показати до школи їх», – додає мати.

Крім перемоги у дитячому конкурсі краси, Марія Гнатик здобула кілька перемог у національному танцювальному конкурсі серед підлітків.

Фото з сімейного архіву Тетяни Гнатик

Вiнниця.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*