Сонячна дівчинка з міста на Вінниччині здобула титул “Міс Україночка – 2020”

Сонячна дівчинка з міста на Вінниччині здобула титул “Міс Україночка – 2020”. ангеліна цюпенко, міс україночка – 2020, онлайн, переможниця, синдром дауна

Конкурс “Міс Україночка/Містер України 2020” цього року відбувався онлайн, у ньому брали участь діти віком від трьох до 15 років

Сонячна дівчинка з міста на Вінниччині здобула титул “Міс Україночка – 2020”. ангеліна цюпенко, міс україночка – 2020, онлайн, переможниця, синдром дауна

Школярка з Хмільника Ангеліна Цюпенко здобула титул “Міс Україночка – 2020”. Про це на своїй ФБ-сторінці повідомила мати дівчинки Тетяна Цюпенко, передає Depo.Вінниця.

“Всюди відчувається новорічний настрій та наближення дива… А моя принцеса приміряє дивовижну корону та розглядає подарунки, що отримала під ялиночку”, – пише жінка.

Конкурс “Міс Україночка/Містер України 2020” цього року відбувався онлайн, у ньому брали участь діти віком від трьох до 15 років.

Ангеліна Цюпенко – неодноразова переможниця дитячих конкурсів краси. У 2019 році у такому ж конкурсі вона перемогла в двох номінаціях “Міс україночка” та “Мініміс Україночка. Грація”.

“Міс Україночка/Містер України 2020, у цьому році в новому форматі, але як завжди з неймовірними емоціями та яскравими враженнями. Вітаю, моя така ще по-дитячому щира і така вже доросла дівчинка, з цією перемогою. Ти бачиш цей світ по іншому, ти живеш та твориш за покликом серця. Залишайся собою, люби, твори, надихай та будь щасливою. Друзі з прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами. Усім віри в чудеса, бо вони тут і з нами”, – додає мати дівчинки.

Додамо, що Ангеліна має синдром Дауна (таких дітей називають “сонячними” або “дітьми Сонця”), але мати дівчинки вважає, що цей діагноз не вирок, і робить все для того, щоб дочка жила повноцінно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*