У Чернівцях створюють символ інклюзивності

У Чернівцях створюють символ інклюзивності. чернівці, символ, суспільство, інвалідність, інклюзивність

У Чернівцях створюють символ інклюзивності. чернівці, символ, суспільство, інвалідність, інклюзивністьФото ілюстративне

Бажаючих запрошують взяти участь у конкурсі.

Громадська організація «Чернівецьке об`єднання «Захист» у рамках проекту «Захист прав людини в Чернівцях» оголосили конкурс на створення символу інклюзивності. Прийом заявок розпочався 20 січня і триватиме до 20 лютого.

«Ідея створення такого символу виникла ще минулого року, коли ми планувати проведення І Міжнародного Форуму інклюзивності в Чернівцях, – розповіла ІА АСС Марія Нікітіна, координаторка конкурсу. – Символ інклюзивності має відображати всю сутність поняття про інклюзивне суспільство, про взаємодію, рівність прав та можливість всіх людей без винятку. Тому ми вирішили розпочати наш робочий рік саме з оголошення про конкурс. Дедлайн подачі заявок – до 23:59 20 лютого 2020 року. Після цього журі обере трьох фіналістів, з яких переможця визначатимуть у відкритому голосуванні в соцмережах».

Умови конкурсу:

«Інклюзія повинна стати модним трендом. А її символ – брендом, – каже Марія Нікітіна. – Має стати модним створювати доступні заклади, не паркуватися на місцях для осіб з інвалідністю, в державні та місцеві програми включати всі верстви населення».

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі, жодних обмежень немає. Переможця оголосять 28 лютого. Він отримає грошову винагороду та запрошення на II Міжнародний форум інклюзивності у Чернівцях.

ІА АСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*