У Донецькій області проходять відкриті конкурси для дівчат та чоловіків з інвалідністю “Краса без обмежень” та “Мужність без обмежень”

У Донецькій області проходять відкриті конкурси для дівчат та чоловіків з інвалідністю “Краса без обмежень” та “Мужність без обмежень”. донецька область, краса без обмежень, мужність без обмежень, круглий стіл, інвалідність

У Донецькій області проходять відкриті конкурси для дівчат та чоловіків з інвалідністю “Краса без обмежень” та “Мужність без обмежень”. донецька область, краса без обмежень, мужність без обмежень, круглий стіл, інвалідність

Відкриті конкурси для дівчат та чоловіків з інвалідністю “Краса без обмежень” та “Мужність без обмежень” проводяться у Донецькій області в межах проєкту “Світ без обмежень” з 14 по 20 серпня.

13 серпня в Антикризовому медіацентрі (м. Краматорськ) відбувся онлайновий круглий стіл, присвячений проведенню відкритих конкурсів.

Участь у ньому взяли організатори та партнери конкурсів, у тому числі й представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Основною метою заходу є привернення уваги суспільства до проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю, розкриття їх внутрішнього світу, довести всім, що інвалідність – не перешкода для повноцінного життя.

Урочистий фінал заходу відбудеться 18 серпня 2021 року о 15 годині в Авангад-Хол, м. Краматорськ (Сад Бернацького). Участь у фіналі конкурсу візьмуть 10 дівчат та 10 чоловіків з різних областей України. Цього року Донецька область приймає учасників та учасниць з: Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Хмельницької, Донецької, Харківської, Луганської та Херсонської областей.

Конкурси проводяться Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації союз осіб з інвалідністю України», Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», Благодійною організацією «Благодійний фонд «Нескорені» та при підтримці ПРООН.

Директор державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» Світлана Фоміна розповіла щодо доступності міста Краматорська для прийняття осіб з інвалідністю на кріслах колісних. Повідомила про деталі проведення конкурсу, заплановані змагання та розважальні вечори.

Щорічні заходи для осіб з інвалідністю перетворились з розважальних заходів в заходи, де знаходять розв’язання проблем осіб з інвалідністю, будують цілий світ без обмежень.

Також у цей час відбудеться фестиваль сімейних пар з інвалідністю “Світ без обмежень”. Участь у фестивалі візьмуть 7 пар. Фінал фестивалю сімейних пар з інвалідністю “Світ без обмежень” відбудеться 20 серпня у м. Сєвєродонецьк Луганської області.

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*