У Франківську пройде конкурс краси серед візочниць

У Франківську пройде конкурс краси серед візочниць. івано-франківськ, королева прикарпаття 2019, краса, талант, інвалідність, outdoor, ground, building, person, flower, woman, bicycle, dress, wedding dress, bride. A woman riding on the back of a bicycle

У Франківську пройде конкурс краси серед візочниць. івано-франківськ, королева прикарпаття 2019, краса, талант, інвалідність18 травня о 14:00 у приміщенні актового залу Івано-Франківського Коледжу Спортивного виховання відбудеться конкурс краси для дівчат з інвалідністю (виключно візочниць, 7 учасниць) – Королева Прикарпаття 2019.

Організаторами конкурсу виступають Танцювальний колектив «Надійка» та БО “Благодійний Фонд “Хребет”.

“Метою конкурсу є показати красу та таланти жінки незважаючи на інвалідність, подолати бар’єри, так би мовити, між людьми здоровими та людьми з інвалідністю. Ми хочемо зруйнувати стереотипи, змотивувати таких людей жити повноцінним життям, а іншим донести, що інвалідність – це не вирок!”, – розповіли організатори.

Конкурс краси також організовують, щоб підтримати прикарпатську активістку Марічку Мисюк.

“Танцюристка та чемпіонка в “танцях на візку” не тільки в Україні, потребує допомоги. Дівчину прооперували з важкою дисфункцією нирок. Зараз вона знаходиться на короткочасному гемодіалізі. Попереду довготривале лікування і відповідно великі витрати. Марічка з простої сільської сім’ї, мешкає з батьками і тому вкрай потребує підтримки!”, – повідомила громадська діячка Христина Сирова-Ковалишин.

Організатори запрошують стати Благодійним Партнером конкурсу краси «Королева Прикарпаття 2019» та долучитись подарунками (на Ваш розсуд якими) для семи учасниць конкурсу.

БРІЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*