Відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей з інвалідністю “Ми все можемо” (ВІДЕО)

Відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей з інвалідністю “Ми все можемо” (ВІДЕО). херсон, гала-концерт, переможець, фестиваль ми все можемо, інвалідність, dance, person, clothing, floor, indoor, dancer, choreography, dancing, entertainment. A group of people standing on top of a wooden table

Відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей з інвалідністю “Ми все можемо”. херсон, гала-концерт, переможець, фестиваль ми все можемо, інвалідність

Дітей з інвалідністю нагородили у Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості. Це переможці фестивалю “Ми все можемо”. 19 квітня о 13-ій годині вони дали гала-концерт. Там побували кореспонденти Суспільного.

За словами організаторки фестивалю Катерини Корчагіної, цьогоріч участь у конкурсі взяли 350 дітей, 186 з них стали переможцями.

Олена Левкович пересувається на інвалідному візку. Дівчині 17 років. Почала танцювати з десяти.

Актор театру імені Миколи Куліша Віталій Пронько раніше брав участь у цьому конкурсі й перемагав у різних номінаціях.

Дітей з інвалідністю нагородили у Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості.

Дітей з інвалідністю нагородили у Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості. Це переможці фестивалю "Ми все можемо". Віталій Пронько Віктор Булка Марина Колокот Наташа Гайдай Любов Хорунжак Vera Belous «АУТИЗМ-Зачаровані діти Херсон»Аби знати більше, долучайтесь до нас у соцмережах: twitter.com/suspilneks, t.me/KSSUSPILNE та instagram.com/telekanal_skifija_kherson.

Опубліковано «Телеканал "Скіфія"».Херсон Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

 

Анна Тонг, Володимир Чепинога

:ХЕРСОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*