Якою може бути тактильна карта Луцька (ФОТО)

Якою може бути тактильна карта Луцька (ФОТО). луцьк, порушення зору, слабозорі, тактильна карта, інвалідність, drawing, design, text, art, child art, map, painting. A close up of text on a white background

У мережі опублікували прогнозовану тактильну карту історичної частини Луцька для людей з порушенням зору, інформує ІА “Конкурент”.

Нагадаємо: луцький проект переміг у конкурсі малих грантів DREAMactions. На його реалізацію виділять до 5 тисяч доларів.

Конкурс малих грантів вже вдруге організовують CANactions та WNISEF. Конкурс є відкритим та направлений на підтримку урбаністичних проектів, що спрямовані на втілення певних міських перетворень. Конкурс проводиться на території України, офіційною мовою є українська. Гранти у розмірі 5 тисяч доларів надають максимум десяти переможцям, які обирає авторитетне журі.

Цьогоріч грантову підтримку отримають 10 проектів, зокрема реалізують тактильну карту історичної частини Луцька для людей із вадами зору. Координатор проекту – Дмитро Авраменко.

Метою цього проекту є створення сприятливого середовища для життєдіяльності людей із вадами зору (cліпих та слабозорих). До тактильної карти міста також розроблять аудіосупровід.

“На сьогодні у Луцьку проживає майже 2000 людей з 1 та 2-ою групами інвалідності по зору. Їхні можливості обмежені і зорієнтуватися в місті для них є серйозною проблемою Результати проекту суттєво розширять можливості незрячих та слабозорих людей у їхньому доступі до міського історико-культурного простору. Подібна тактильна карта стане першою на Волині (та другою в Україні), запропонованою для сліпих та слабозорих людей і її практичне застосування дасть поштовх для створення подібних карт на інших соціально важливих об’єктах міста (наприклад у зоопарку, парку відпочинку тощо), а також ця методологія може мультиплікуватись для інших міст”, – йдеться в описі проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*