112 АТОвцям у Чернівецькій області призначено пенсію по інвалідності

112 АТОвцям у Чернівецькій області призначено пенсію по інвалідності. атовці, чернівецька область, військовослужбовці, пенсія, інвалідність, book, text, businesscard

112 АТОвцям у Чернівецькій області призначено пенсію по інвалідності. атовці, чернівецька область, військовослужбовці, пенсія, інвалідністьЗ початку проведення бойових дій 112 військовослужбовцям у Чернівецькій області призначено пенсію по інвалідності, яка пов’язана з участю в АТО.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

З початку року 151 члену сім’ї 62 загиблих призначено пенсії на підставі втрати годувальника, середній розмір якої становить 2925,15 грн.

З метою реалізації пенсійного права військовослужбовців, які брали або беруть участь в антитерористичній операції, відповідно до чинного законодавстві, в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області діє практика постійного та систематичного інформування громадян про питання щодо призначення пенсій по інвалідності учасникам АТО, в разі втрати годувальника членам сімей військовослужбовців, загиблих під час проведення АТО, надається допомога у підготовці необхідних документів для призначення пенсій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*