Прем’єр-міністр зобов’язав урядовців системно працювати з організаціями інвалідів

Прем’єр-міністр зобов’язав урядовців системно працювати з організаціями інвалідів. інвалідів

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 13 листопада 2013 року зобов’язав керівників міністерств, відомств та голів облдержадміністрацій системно працювати з організаціями інвалідів.

Він наголосив, що під час зустрічі з організаціями інвалідів, яка відбулася 12 листопада, інваліди поскаржилися на ігнорування їх інтересів з боку представників влади. Деякі керівники навіть не знаходять часу, щоб зустрітися з представниками спільноти людей з обмеженими можливостями.

«А куди їм ще звертатися зі своїми проблемами, як не до влади? Я вважаю абсолютно неприйнятним, коли міністри, керівники відомств, глави адміністрацій навіть не знаходять часу, щоб поспілкуватися з представниками спільноти людей з обмеженими можливостями», – заявив Микола Азаров.

Глава Уряду доручив усім міністерствам і відомствам системно працювати з організаціями інвалідів. «Необхідно ввести до складу громадських колегій представників організацій інвалідів. І слухати їх уважно. Я пообіцяв, що жодне рішення, яке категорично заперечують представники громадських організацій інвалідів, через Уряд не пройде», – заявив Прем’єр-міністр.

Також Микола Азаров доручив обласним державним адміністраціям створити громадські консультативні ради у справах інвалідів, завдання яких полягає у контролі та вдосконаленні практичного втілення нової соціальної політики Президента.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*