Охочі оздоровитися у рекреаційному центрі “Берег надії” можуть подавати документи

1 08 images 2. берег надії

1 08 images 1З 2 січня розпочато набір та прийом документів для охочих оздоровитися у Рекреаційному центрі “Берег надії”, що знаходиться у мальовничому куточку Поділля – у лісовому масиві с. Головчинці Летичівського р-ну Хмельницької області, на березі річки Південний Буг.

Для одержання направлень необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32; каб.16, тел. 65-23-79 та надати наступний перелік документів:

– індивідуальна програма реабілітації;

– копія довідки МСЕК (ЛКК);

– копія пенсійного посвідчення;

– довідка про потребу надання реабілітаційних послуг та супроводу (форма 070/0, щоб було написано, що дійсно потребує супроводу) для інвалідів І групи;

– копія паспорта (1, 2, 11ст.), або свідоцтва про народження;

– довідка з ЖЕК у про склад сім’ї;

– довідка форми 070/0 про направлення до Рекреаційного центру “Берег надії”.

Заклад користується популярністю, адже в 2013 році у Центрі оздоровилось 283 особи з обмеженими можливостями, що на 35 більше, ніж в 2012. Під час перебування у “Березі надії” клієнти закладу не лише оздоровлюються, а й цікаво проводять дозвілля. Для них організовують екскурсії цікавими історичними місцями Летичівщини.

У 2014 році планується розширити коло надання послуг відпочиваючим, зокрема встановлення соляної кімнати, застосування ароматерапії та фітопроцедур.

Моя газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*