Бути жінкою – важлива місія. Бути мамою особливої дитини – велика честь!

1 12 1 IMG 4167 3 2. серце матері

Кіровоград. Нещодавно було велике свято – ми зібрались разом у затишному ресторанчику, де було місце й дружнім бесідам, й хвилюванням. Адже вже багато років нас поєднує громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”, у якої є гасло: чужих дітей та чужих проблем немає – ми усе вирішуємо спільно, у нашій великій родині.

Цього дня усі болючі проблеми та неспокій за своїх особливих діток трошки залишились за дверима, щоб на деякий час відволіктись та відсвяткувати День Жінки. Були щирі розмови за чаєм із смачними солодощами, були емоційні виступи під час вручення сертифікатів учасників організації, були світлі посмішки наших чарівних жінок. Так, дійсно було велике свято Весни, Щирості й Краси!

Також разом з нами ділили радість зустрічі друзі громадської організації “Серце матері”. Це релігійна благодійна організація “Армія Спасіння”, яку представляла Ірина Хохотова, народний депутат Андрій Табалов, керівник ГО “Рідний Кіровоград” Артем Постолатій, ТОВ “Імекс-ЛТД” (Тамара Саміляк), “Наша родина” (Олена Шевченко), благодійний фонд “Відкрита Україна” (Вікторія Вагжанова), депутат міської ради Юрій Гребінчук, ГО “Фортеця” (Юлія Шкорупій), та адміністрація ресторану “Апельсин”.

1 12 1 IMG 4020 1

1 12 1 IMG 4153 2

1 12 1 IMG 4167 3

Голова ради Орг. «Серце матері» – Н. Чущенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*