Перша в Україні виставка картин дітей з обмеженими можливостями «Біла Веселка» (ФОТО)

1 07 2 ArtdayCare 1 2. аутизмом

У Києві відкрилася перша в Україні виставка картин дітей з аутизмом в Дитячій арт-галереї України. Картини виконані унікальною технологією ARTDAYCARE, яка спеціально була розроблена для дітей 3-6 років. Це технологія дозволяє максимально розкрити потенціал дитини і сприяє її адаптації в суспільстві. Картини створені 8 вихованцями спеціалізованого садка для дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім» віком від 3 до 6 років. Всього представлено близько 30 робіт.

«Одним з головних проявів аутизму у дитини часто є її замкнутість і нездатність донести оточуючим свої бажання. Витягнути таку дитину з цього «панцира» і навчити спілкуватися із зовнішнім світом часто можна тільки за допомогою спеціальних арт-методик», – розповідає Інна Сергієнко, Консул «Аутизм-Європа», співзасновник Фонду «Дитина з майбутнім». «Виставка показує, що при використанні нових творчих методик дитина з аутизмом може створити справжню картину – щиру і багатогранну»!

Методика ARTDAYCARE заснована на одному з розділів арт-терапії – ізотерапії, яка, використовуючи різні кольорові гами, різні матеріали для роботи, допомагає подолати страхи дітей, допомагає створити ситуацію успіху, допомагає дітям розвивати фантазію. Вона також має величезне корекційне значення для розвитку дрібної моторики пальців рук. Для роботи з даною методикою був розроблений спеціальний стіл KID’S CANVAS (спеціальна дерев’яна рамка з натягнутим полотном), фарба з якого не виливається.

Організаторами виставки вступили Дитяча арт-галерея України, Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Всеукраїнський Благодійний Фонд «Соціальна співпраця» і Центр Української культури і мистецтва.

1 07 2 ArtdayCare 1

1 07 2 ArtdayCare1 2

1 07 2 ArtdayCare2 3

1 07 2 ArtdayCare4 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*