5 липня в Києві відбудеться завершальний етап проекту “Планета Земля. Погляд з інвалідного візка” (ВIДЕО)

5 липня в Києві відбудеться завершальний етап проекту “Планета Земля. Погляд з інвалідного візка” (ВIДЕО). київ, микола подрезан, адаптація, проект, інвалідність, person, human face, man, clothing, bottle. A man sitting in front of a store

У четвер, 5 липня, в Києві відбудеться завершальний етап всесвітнього проекту Миколи Подрезана “Планета Земля. Погляд з інвалідного візка”. Мета проекту – полегшення і прискорення адаптації об’єктів культури і спорту, пам’ятників архітектури та історії України, які сьогодні недостатньо доступні для їх відвідування людьми з інвалідністю на візках.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Микола Подрезан (1953 року народження) – інвалід 1 групи (на візку), Кавалер орденів України “За Заслуги” 2-го і 3-го ступенів, освіта – 2 вищі (інженер-будівельник і режисер масових видовищ, закінчив аспірантуру з соціальної педагогіки), член правління ГО “Центр соціальної реабілітації інвалідів “Острів надії”). Нагороджений Знаком – “Почесний працівник туризму України”. Член-кореспондент Академії будівництва України.

Саме з метою практичного випливу на ситуацію, в якій наразі перебувають інваліди-візочники у нашій країні, протягом 7-ми років Микола Подрезан, інженер-будівник за першою вищою освітою, подорожуючи 6-ма континентами, збирав та нотував унікальні матеріали, які дають можливість всім зацікавленим організаціям та особам полегшити практичну роботу із забезпечення безперешкодного пересування та відвідання інвалідами-візочниками історико-культурних, і не тільки, місць України.

Свою подорож він почав ще в 2011 році за маршрутом естафети вогню Олімпіади 2004 року в Афінах. У кожному з міст, де в 2004 році пройшли етапи естафети, Подрезан проїжджає на візку з Олімпійським факелом 1206 метрів (1/35 частина марафонської дистанції в 42км 195м).

Варто відзначити, що 35-й етап у Москві був скасований. Таке рішення автор проекту прийняв у зв’язку з розв’язаною Росією війною на українському Донбасі. Це рішення підтримало Міністерство закордонних справ України, під патронатом якого проект відбувається з жовтня 2012 року.

Маршрут етапу в Києві буде розділено на 2 частини.

частина I

О 15: 00 будуть подолані 250 метрів по вул. Вел. Васильківській, між вул. Ковпака і Тверською.

частина II

О 16:00 розпочнеться рух від перетину вул. Володимирської та Богдана Хмельницького, вниз до Хрещатика, потім наліво, з хвилинною зупинкою у флагштока Національного прапора України, далі – до Майдану Незалежності.

О 16:30 – фінал проекту на Майдані Незалежності.

Прес-реліз з докладною інформацією для преси ви знайте де ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*