Планета без бар’єрів і перешкод або Як зробити свою Батьківщину комфортною для людей з особливими потребами (ВІДЕО)

Планета без бар’єрів і перешкод або Як зробити свою Батьківщину комфортною для людей з особливими потребами (ВІДЕО). микола подрезан, адаптація, проект, рекорд, інвалідний візок, person, human face, wall, bottle, man, clothing, fashion accessory. A man standing next to a woman

Планета без бар’єрів і перешкод або Як зробити свою Батьківщину комфортною для людей з особливими потребами. микола подрезан, адаптація, проект, рекорд, інвалідний візок

Прес-центр «Укрінформ». 3 липня, 12.00 – Прес-конференція, присвячена встановленню рекорду світового рівня: українець, рухаючись на інвалідному візку дорогами 6 континентів, намагається зробити свою Батьківщину комфортною для інвалідів.

Організатор: Рекламно-маркетингове агентство «Спільна Перемога».

Учасники: Микола Подрезан – інвалід 1 групи, кавалер орденів України «За Заслуги» 2-го і 3-го ступенів, член правління ГО «Центр соціальної реабілітації інвалідів «Острів надії», нагороджений Знаком – «Почесний працівник туризму України», член–кореспондент Академії будівництва України; Володимир Бульба – радник міністра молоді та спорту України, співкоординатор громадської кампанії Спільна Перемога; Олександр Соколинський – модератор заходу, директор РМА “Спільна Перемога”.

Також до участі запрошені представники: Міністерства Закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, компанії Вавілон, Національного Реєстру Рекордів України, Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”, Медіа-платформи Scherbachev TV, Першої Української Сувенірної Компанії.

Коротко. Мета заходу – знайомство з Миколою Подрезаном, висвітлення унікальної події світового рівня та анонсування встановлення рекорду.

Мета проекту – зробити об’єкти культури та спорту, архітектурні та історичні пам’ятки України доступними для людей з інвалідністю на візках, на основі сучасного досвіду, отриманого за маршрутом всесвітньої естафети Олімпійського вогню – 2004 у 26 країнах 6 континентах.

Підсумкові матеріали:

Українець на візку завершить у Києві міжконтинентальну естафету з Олімпійським смолоскипом

5 липня член правління ГО “Центр соціальної реабілітації інвалідів “Острів надії” Микола Подрезан подолає заключний етап всесвітнього проекту “Планета Земля. Погляд з інвалідного візка”.

Про це сказав сам Подрезан під час прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

“Яка суть проекту: ми приїжджали в кожне з 35-ти міст, де я долав рівно 1206 метрів, частину марафону… 5 липня в Києві я подолаю заключний етап”, – зазначив Подрезан.

Він пояснив, що загальна кількість дистанції (42 км 195 м) становить повний маршрут естафети вогню Олімпіади 2004 року в Афінах. Загалом за маршрутом українець відвідав 26 країн на шести континентах світу.

“Але я пройшов 34 етапи, бо один з пунктів – Москва. А для мене поняття “Москва” і “вогонь миру” – це різні всесвіти і світогляди”, – додав Подрезан.

Сам автор проекту раніше увійшов до складу 120 українців, що несли смолоскип під час Київського етапу Всесвітньої естафети Олімпійського вогню Олімпіади в Афінах-2004.

Також Подрезан зауважив, що метою проекту є прискорення адаптації об’єктів культури та спорту в Україні, які на сьогодні недостатньо доступні для людей з обмеженими можливостями на візках, до прикладів сучасного досвіду, отриманого за маршрутом всесвітньої естафети за кордоном.

“Усі свої напрацювання, консультації, мій досвід як інженера-будівельника, я готовий будь-кому вільно надати”, – резюмував він.

Заключний етап всесвітнього проекту “Планета Земля. Погляд з інвалідного візка” Подрезан подолає центральними вулицями столиці України 5 липня – на річницю перебування в Києві Олімпійського вогню-2004.

Відео з прес-конференції:

Укрінформ +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*