«Стімулу» – 5 років! Засновники мукачівської спілки талановитих інвалідів «Стімул» відзначили ювілей (ВІДЕО)

1 20 1 7254121. стімул, інвалідів

Мукачево. Вони об’єднали особливі таланти. Засновники мукачівської спілки талановитих інвалідів «Стімул» відзначили свій маленький ювілей. 5 років небагато-немало, але за цей період їм вдалося завоювати неабиякий авторитет не лише в місті, а й поза його межами. Привітали ювілярів у Закарпатському обласному театрі драми і комедії, приїхали навіть друзі зі столиці, повідомляє m-studio.net.ua.

Маленький ювілей, а гостей багато. Вони заслужили, аби в їхній день народження був аншлаг. Засновники спілки «СТІМУЛ» 5 років тому об’єднали талановитих інвалідів і за цей нетривалий період встигли перш за все завоювати повагу і авторитет.

Доля у багатьох із них відібрала зір, але компенсувала це великим талантом, члени спілки «СТІМУЛ» гарно співають, пишуть вірші, музику і по-справжньому цінують життя.

Цього дня для них співали, танцювали і декламували вірші. Творчі колективи, талановита молодь міста і відомі зірки Закарпаття і не тільки радо вітали ювілярів своїми номерами.

Завітала на свято і гостя з Києва, заслужена артистка України Леся Горова.

Зараз у спілці «СТІМУЛ» близько 40 талановитих інвалідів, вони не припиняють вдосконалюватись і планувати своє подальше творче життя.

Ними пишаються мукачівці, адже любові до життя і неймовірній силі волі, яка є у цих людей, можна лише позаздрити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*