Дітки з обмеженими можливостями відчули себе справжніми майстрами

1 05 2 11781612 2. діти

1 05 2 11781612 1Луцьк. Дітки з особливими фізичними потребами у рамках проекту Арт-терапія “Ліпка глиною” навчаються творити різноманітні вироби з глини.

Так, днями спробувати себе у ролі справжнього майстра гончарства мали можливість діти з діагнозами аутистичного розладу ДЦП.

Подібні заняття відбуватимуться до кінця року за сприяння Фонду Ігоря Палиці “Новий Луцьк” та громадської організації “Зірка надії”. Організатори зазначають, що відвідування таких майстер-класів стимулює уяву, розвиває творчі здібності та створює можливості для соціалізації дітей з різноманітними нозологіями.

“Діти з обмеженими можливостями – це особливі діти, які вчать нас доброті та благодійності. Допомогти їм відчути себе справжніми майстрами справжнє задоволення”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що попри обмежені фізичні можливості, дітки із синдромом Дауна та дитячим церебральним паралічем створюють справжні витвори мистецтва, подекуди в рази кращі за своїх однолітків, які не мають проблем зі здоров’ям.

Фонд Ігоря Палиці “Новий Луцьк” +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*