Військкомат не дає спокою інваліду і продовжує надсилати повістки до армії (ВІДЕО)

1 18 5 95142228787 2. військкомат

Голосіївський військкомат Києва вже другий рік намагається відправити інваліда на візку до лав армії, повідомляє Телеканал новин «24».

Для того, щоб виїхати з дому, киянин Олексій Домарецький, який пересувається в інвалідному візку, замовляє спеціальне авто. До поїздки у військкомат він готувався майже тиждень.

Хлопець став інвалідом близько двох років тому. Після травми хребта йому відняло ноги. Всі документи про хворобу родичі Олексія справно передали до військкомату ще торік. І дуже здивувалися, коли восени йому одна за одною почали приходити повістки.

Після того, як у справу втрутились журналісти 24 Каналу, головний військовий комісар Києва пообіцяв — хлопця більше не потурбують.

Слова офіцера вистачило на чотири місяці, до початку весняного призову. Минулого тижня Олексієві знову принесли лист щастя від Голосіївського військкомату столиці.

Прикутий до інвалідного візка хлопець вирішив таки з’явитися у військкомат і подивитися в очі офіцерам, які так наполегливо ним цікавляться.

Заступник воєнкома намагався переконати, що документів про інвалідність ніхто не надавав. Можливо, документи загубились, припускає військовий чиновник. І запропонував подати їх повторно. Олексій сподівається, що цього разу обіцянку виконають і сьомої повістки йому не принесуть.

Ольга Читайло

Одна репліка к “Військкомат не дає спокою інваліду і продовжує надсилати повістки до армії (ВІДЕО)”

  1. Лидия :

    “Можливо, документи загубились, припускає військовий чиновник.” – головотяпство військових чиновників не знає меж!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*