20-річний мешканець Львівщини, хворий на ДЦП, вирушив до Лісабона на триколісному велосипеді (ВІДЕО)

1 16 3 25987145 2. дцп

1 16 3 25987145 1

У мандрівку зі Львова до Лісабона вирушив 20-річний мешканець Львівщини. Хлопець хворіє на ДЦП, тому їхатиме на спеціальному триколісному велосипеді. Щодня Іван Маслюк долатиме близько сотні кілометрів. За його словами, подорож стане початком Всесвітнього руху допомоги людям з обмеженими можливостями.

“Мегаподорож” – саме так 20-тирічний Іван Маслюк називає свій задум. На спеціальному велосипеді планує подолати понад 5 тисяч кілометрів. Маршрут пролягатиме через територію 12 країн і триватиме 100 днів.

“Мета – хотів би побачити Атлантичний океан, і хотів би перетнути вздовж всю Європу”, – каже Іван.

Іван Маслюк з дитинства хворіє на ДЦП, тому для подорожі обрав спеціальний триколісний велосипед. Його подарували благодійники. Перед стартом – був майже місяць тренувань.

Батьки Івана не приховують хвилювань за сина, бо це його перша далека подорож. Але ідею мандрівки – підтримують.

“Як можна не переживати. За здорових, повноцінних людей переживаєш, якщо проводжаєш в таку далеку дорогу, навіть не літаком, і літаком треба переживати. А то на велосипеді стільки кілометрів подолати”, – каже мати Івана Світлана Маслюк.

Супроводжуватимуть Івана до Лісабона його друзі. Вони також вирушають на велосипедах. Їхатимуть – поруч.

Іван Маслюк разом із однодумцями вирішили, після повернення з Португалії в Україну, обов’язково створять благодійну організацію, яка допомагатиме подорожувати людям з обмеженими можливостями.


Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*