Акцію «Безмежні» на підтримку людей з інвалідністю провели у Слов’янську (ФОТО)

Акцію «Безмежні» на підтримку людей з інвалідністю провели у Слов’янську (ФОТО). безмежні, слов’янськ, акция, соціалізація, інвалідність, person, outdoor, clothing, ground, jacket, human face, smile, woman, standing, girl. A group of people standing next to a person

Акцію «Безмежні» на підтримку людей з інвалідністю провели у Слов’янську. безмежні, слов’янськ, акция, соціалізація, інвалідність

5 жовтня на площі Соборній Платформою ініціатив Теплиця було проведено акцію Безмежні на підтримку людей з інвалідністю. Про це повідомляє у мережі фейсбук Катерина Гончар.

До акції долучились всі ті, кому не байдужа ця тема, хто готовий доєднуватись і змінювати цей світ навколо, інформує «Деловой Славянск».

Багато перехожих зупинялись і дивувались, чому ми не збирали коштів, чому всі ті, хто вийшов на площу, не потребують наших фінансів.

Мета ж нашої акції полягає в тому, аби достукатись до громади, викликати НІ! НЕ ЖАЛЬ, а толерантне ставлення до Людей з інвалідністю, підвищення їх самооцінки і можливостей. Ми намагаємось активізувати увагу громадськості до проблем соціалізації, інклюзії і доступності. Зрушити з місця тебе, якщо ти проходиш повз, відвертаєшся, коли поруч хтось потребує допомоги і просто робиш вигляд в той самий час, коли окрім ТЕБЕ в цю мить НЕМАЄ НІКОГО, хто може допомогти.

А також до людей, від яких залежить та сама ДОСТУПНІСТЬ і ІНКЛЮЗІЯ в кабінетах, на поверхах і в головах.

А нам з вами нема коли жалітися, бо ми змінюємо цей світ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*