Американська студентка створила медичні маски для глухих і роздає їх безкоштовно

Американська студентка створила медичні маски для глухих і роздає їх безкоштовно. ешлі лоуренс, вади слуху, глухий, коронавирус, маска

Американська студентка створила медичні маски для глухих і роздає їх безкоштовно. ешлі лоуренс, вади слуху, глухий, коронавирус, маска

21-річна студентка робить медичні маски для людей з вадами слуху і вони досить популярні.

Зараз весь світ зіткнувся з серйозною нестачею предметів першої необхідності, інформує Ukr.Media.

Відсутність масок спонукало людей брати і робити їх своїми власними руками.

Студентка коледжу на ім’я Ешлі Лоуренс (Ashley Lawrence) звернула свою увагу на те, що ніхто не робить масок для глухих і людей з слабким слухом. Адже число випадків захворювань коронавірусом зростає, для людей важливо мати під рукою всі необхідні медичні предмети і аксесуари, у тому числі і маски, саме тому Ешлі вирішила створювати власні маски для тих, хто особливо цього потребує.

Ешлі, яка в цей час знаходиться в самоізоляції, навчається в Eastern Kentucky University почала виготовляти маски для людей з вадами слуху. Ідея проєкту у 21-річної студентки виникла після того, як вона зрозуміла, що масок, які б добре підходили для глухих людей, на ринку практично немає.

«Я побачила в Facebook, що люди роблять маски, щоб забезпечити всіх одноразовими масками, і я подумала, а як щодо глухих і слабочуючих людей?» — розповіла дівчина.

Звернувшись за допомогою до своєї мами, вони разом почали робити маски з прозорою пластиковою вставкою по центру, в тому місці, де у людини розташовується рот.

Абсолютно очевидним фактом є те, що ті, хто використовує мову жестів, також зазвичай використовує читання по губах, щоб спростити спілкування, а для цього їм необхідно мати можливість бачити губи людини, з якою вони спілкуються.

Цю проблему прекрасно вирішує прозора вставка в масці, тому тепер у людей з обмеженими можливостями є можливість виходити із скрутного становища за допомогою простого рішення.

Американська студентка створила медичні маски для глухих і роздає їх безкоштовно. ешлі лоуренс, вади слуху, глухий, коронавирус, маска

Новину про свої маски Ешлі розмістила в Facebook, і незабаром стало ясно, наскільки популярний такий різновид масок. Її пост привернув увагу засобів масової інформації і до неї посипалися замовлення від людей з різних куточків США.

На цей час дівчина робить їх стільки, скільки може, після чого безкоштовно розсилає їх людям.

Однак, враховуючи зрослий попит, вона планує також почати безкоштовно ділитися інструкцією по створенню маски для глухих, щоб і інші люди теж могли створювати свої власні подібні медичні вироби.

Слід зауважити, що американка також запустила на GoFundMe кампанію, щоб зібрати грошей на матеріал для своїх масок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*