АНОНС: Діти з аутизмом будуть ліпити яскраві новорічні хінкалі та прикрашатимуть імбирні пряники

АНОНС: Діти з аутизмом будуть ліпити яскраві новорічні хінкалі та прикрашатимуть імбирні пряники. «kids autism games», київ, аутизм, майстер-клас, толерантність, plate, food, dairy, momo, dessert, mandu, jiaozi, dim sum, cake, buuz. A slice of cake on a plate

АНОНС: Діти з аутизмом будуть ліпити яскраві новорічні хінкалі та прикрашатимуть імбирні пряники. «kids autism games», київ, аутизм, майстер-клас, толерантність

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас приєднатися до нашого різдвяного майстер-класу для дітей з аутизмом!

Київ. В суботу, 9 грудня, о 10:30 відбудеться майстер-клас, на якому 30 дітей з аутизмом будуть ліпити яскраві новорічні хінкалі. Також діти прикрашатимуть імбирні пряники під керівництвом команди ресторану Мама-Гочі та за допомогою батьків. О 12.00 відбудеться наступний аналогічний майстер-клас для другої групи 30 дітей.

Такий захід організований для дітей, які залучені до проекту Kids Autism Games. Ці діти неодноразово довели, що вони вміють бігати марафони, готувати, творити та багато іншого. Їм лише потрібен особливий підхід.

Такі заходи, як кулінарні майстер-класи, допомагають дітям соціалізуватися, покращують моторику і розширюють кулінарні вподобання. Також проект має соціальний вектор, адже розповідає суспільству, що всі ми різні та закликає до толерантності.

Місце проведення: ресторан Мама-Гочі, вул. Архітектора Городецького, 6

Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/317741738704166/

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова:

Тетяна Савіцька +38 067 246 40 99 або

KidsAutismGames – це спільна ініціатива Фонду «Дитина з майбутнім», Благодійної організації «SPORT for PEACE» та державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський». Проект почав свою діяльність на початку лютого 2017 року. Щотижня професійні тренери «SPORT for PEACE» тренують 60 дітлахів з аутизмом у зеленому серці НСК «Олімпійський». Такі тренування були розроблені спеціально, щоби через ігрові змагання навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей та привити їм любов до занять спортом.

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*