Анонс: Прес-брифінг з нагоди старту ініціативи Kids Autism Music

Анонс: Прес-брифінг з нагоди старту ініціативи Kids Autism Music. kids autism music, буча, аутизм, прес-брифінг, проект

До уваги представників ЗМІ!

Запрошуємо на прес-брифінг з нагоди старту нової ініціативи для дітей з аутизмом Kids Autism Music. 5 жовтня об 11:45 з вами поспілкуються організатори проекту та розкажуть, в чому його цінність для особливих дітей.

12 дітей проекту сформують першу пілотну групу, яка за 2 місяці доведе свою ефективність і розшириться всіма бажаючими. 2 рази на тиждень діти будуть індивідуально займатися з професійними педагогами, отримають 30 годин самостійної роботи за розробленою програмою та 120 годин прослуховування класичних та сучасних творів музичних творів.

Після брифінгу, о 12:00 на 60 вихованців благодійного проекту «Kids Autism Games» чекає інклюзивний концерт – джазовий піаніст Олексій Боголюбов дасть перший концерт проекту Kids Autism Music.

Організатори проекту бажають привернути увагу суспільства та батьків особливих дітей до потужного впливу музики, яка здатна змінити життя кожного на краще. Саме музика проникає в найглибші схованки мозку та душі, викликає вашу дитину на діалог, спонукає комунікувати, цікавитись, відгукуватися, вчитися, управляти своєю увагою та емоціями, змінюватися і зростати.

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: звертайтеся до Тетяни Савіцької, (067)2464099 або .

Місце проведення: місто Буча, Міський парк.

Організовано трансфер за розкладом:

10.45-11.00 виїзд з Києва від театру Оперети, вул. В.Васильківська 53/3.

14.45-15.00 виїзд в Київ з Бучі, від центрального входу в міський парк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*