“Бачу! Можу! Допоможу!”: ІІІ Всеукраїнський велопробіг для незрячих людей незабаром стартує у Франківську

“Бачу! Можу! Допоможу!”: ІІІ Всеукраїнський велопробіг для незрячих людей незабаром стартує у Франківську. вади зору, велопробіг бачу! можу! допоможу!, незрячий, неповносправний, інвалідність, piano, furniture, person. A person sitting on a bench

“Бачу! Можу! Допоможу!”: ІІІ Всеукраїнський велопробіг для незрячих людей незабаром стартує у Франківську. вади зору, велопробіг бачу! можу! допоможу!, незрячий, неповносправний, інвалідність

19 серпня, о 10:00, біля Івано-Франківської міської ради стартує Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!», в якому разом зі здоровими учасниками педалі крутитимуть люди із вадами зору.

Про це йшлося під час брифінгу з організаторами благодійного велопробігу, у четвер, 3 серпня.

Ініціатива покликана змінити стереотипне ставлення суспільства до можливостей неповносправних, інформує “Галка”.

“Найбільша ідея, яку ми хочемо донести, це те, що немає значення чи ти бачиш, чи ти не бачиш, є у тебе інвалідність чи її немає. Ми всі однакові, ми всі люди. Нам усім потрібна доступність до туристичних місць”, – сказала організаторка велопробігу Вікторія Лучка.

Цьогоріч маршрут пролягатиме від Івано-Франківська до Ужгорода. Дістатись туди учасники пробігу планують за дев’ять днів. Педалі велосипеда-тандема крутитимуть у парі – здорова людина разом з незрячою. Таких дуетів буде сім.

Вікторія Лучка розповіла, що цьогорічний маршрут найкоротший, але чи не найскладніший.

“Довжина нашого маршруту всього-навсього 300 кілометрів, але, враховуючи, що ми будемо долати Карпати – це вже достатньо велика складність”.

Варто зазначити, що приймати участь будуть люди з усіх куточків України: Одеса, Харків, Львів, Житомир, Київ, Черкаси, Івано-Франківськ.

Організатори запрошують усіх мешканців міста долучитися до благодійного велопробігу.

Застава Максим

Galka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*