Прес-реліз: Як особливі діти бургери готували

Прес-реліз: Як особливі діти бургери готували. київ, аутизм, кулінарія, проект handmadecharity, проект kids autism games, person, food, fast food, human face, child, toddler, little, indoor, clothing, baby. A little girl sitting at a table with a birthday cake

Прес-реліз: Як особливі діти бургери готували. київ, аутизм, кулінарія, проект handmadecharity, проект kids autism games

Київ. В неділю діти з аутизмом, що беруть участь в проекті Kids Autism Games, пройшли майстер-клас по приготуванню бургерів. Це друга подія в рамках проекту, коли діти займаються не спортом, а вчаться кулінарії.

Захід відбувся в рамках проекту «Handmadecharity», який реалізується єврейською платформою Juice.

Діти, що звикли до недільних тренувань на стадіоні Олімпійський, вже другу неділю поспіль збираються на майстер-класи, що допомагають їм освоїти методику приготування тієї чи іншої страви, а також поспілкуватися між собою.

Дуже важливим для особливих дітей є раціон харчування, а вони неохоче пробують щось нове. Інша справа, якщо цю страву вони зготують власноручно і ще й в оточенні своєї спортивної команди.

Крім того готування в ресторані відкриває для сімей з дітьми з аутизмом доступ до походу в заклад громадського харчування.

В рамках події під керівництвом досвідчених кухарів 10 дітей з аутизмом під наглядом батьків та за участі журналістів спілкувалися, посміхалися, уважно слухали та готували бургери, а потім самі ж смакували їх, пригощаючи рідних. Також дітям провели екскурсію на кухню та майстер-клас на барі по приготуванню лимонадів.

Kids Autism Games – спортивний дитячий проект для дітей з аутизмом, але його учасники не тільки обожнюють спорт та бігають марафони на рівні з іншими, але й цікавляться кухнею. Його організатори вирішили скористатися періодом літніх канікул та дати змогу діткам відпочити, взявши участь у проекті `HandmadeCharity`. Саме тому зустріч команди Kids Autism Games відбулася в ресторані, де діти з аутизмом вчилися готувати і спілкуватися між собою.

Довідково:

KidsAutismGames – це спільна ініціатива Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Фонду «Дитина з майбутнім» та Благодійної організації «SPORT for PEACE». Проект почав свою діяльність на початку лютого 2017 року. Щотижня професійні тренери «SPORT for PEACE» тренують біля 20 дітлахів з аутизмом у Зеленому серці НСК «Олімпійський». Такі тренування були розроблені спеціально, щоби через ігрові змагання навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей та привити їм любов до занять спортом.

Juice – благодійна ініціатива, створена молодими людьми для об’єднання єврейської громади навколо добрих справ. Ініціативою реалізується 15 соціальних та культурних проектів для молоді, дітей з особливими потребами та літніх людей.

Контакти для ЗМІ: Тетяна Савіцька, (067)2464099 або

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*